LOGO
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Çolak Havuz & Jakuzi & Arıtma tecrübesi ile havuz kimyasalları, havuz yapımı ve içme suyu arıtma tesisleri, atık su arıtma tesisleri, saunalar , buhar odaları, spa alanları, aquaparklar, süs havuzları gibi bir çok projede bulunmuş ve bu projeleri tecrübeli ekibi ile üstesinden gelmiştir.

Yüksek kalite standartları ile tüm hijyen koşullarına uygun şekilde projeleri gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik prensibi ile tüm projelerde aynı özveri ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Havuz, jakuzi, arıtma yapımlarında gerekli tecrübeyi edinen firmamız, Avrupa standartlarına uygun şekilde üretimler yapmakta ve projelerini devam ettirmektedir. Birçok devlet ve özel kuruluş özelinde iş teslimlerini öz veri ile yapmıştır.
Çolak havuz & jakuzi & arıtma olarak yenilikçi ve yüksek mimari bakış açısıyla tasarım havuzlar, jakuziler ,arıtma tesisleri ile ilgili bilgi ve düşüncelerimizi sizlerle buluşturmak isteriz. Yaptığı her projenin arkasında duran firmamız garanti şartları kapsamında sizlere uzun yıllar sorunsuz bir hizmet vermektedir.